Bavoschool wordt Jenaplan

Officiƫle onthulling van de Bavoschool als Jenaplanschool!

Vrijdag 18 mei om 8.45 uur gaat dat gebeuren

Wij willen jullie graag uitnodigen om deze feestelijke en - in de geschiedenis van de Bavoschool - toch wel bijzondere gebeurtenis met ons te delen.

Onze wethouder van Jeugd, Onderwijs en Sport Merijn Snoek zal de onthulling samen met een aantal Bavokinderen verrichten. Een leerling uit groep 8 zal hem met een flitsend interview vragen naar zijn visie op dit onderwijsconcept en het effect daarvan op onze school.

Na afloop is er koffie en thee met een toepasselijke versnapering!

We hopen jullie te zien aankomende vrijdag!

Het team van de Bavoschool

Ander nieuws

Vrije dagen en vakanties voor onze leerlingen

Hieronder vindt u de belangrijkste gebeurtenissen van dit schooljaar. Vakanties, studiedagen en activiteiten van schooljaar 2021-2022

Coronanieuws

Hier blijft u op de hoogte van het laatste nieuws met betrekking tot het Coronabeleid op onze school. Brief aangepast thuisblijfbeleid 07 februari 2021 Beslisboom RIVM 06 februari 2021 Coronabrief 05 februari 2021 Brief onderwijsuitval leerkracht leerling